Слухати

«Громадська хвиля» ефір 26 травня. Частина друга

27 травня 2014 - 17:58
Facebook Twitter Google+
Тема розмови - підсумки виборів Президента 2014
«Громадська хвиля» ефір 26 травня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

ефір 26 травня Черненко Гості ефіру заступник голови ЦВК Андрій Магера та Ольга Скрипник, голова центру громадянської просвіти «Альменда». Тема розмови — підсумки виборів Президента 2014. В студії працюють Ірина Славінська та Максим Буткевич.

Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.

Андрій Магера: Це першій раз з 1991 року коли вибори Президента відбуваються в один тур. При цьому теперішній фаворит президентської гонки набирає більшість голосів майже у всіх регіонах Україні. І тільки в Харківській області у нього немає абсолютної переваги. На цих виборах на відміну від попередніх практично немає ніяких нарікань відносно порушення порядку проведення цих виборів.

Як з боку кандидатів, так і з боку відповідних виборчих комісій. Натомість є свої негативи. На жаль на цих виборах багато членів виборчих комісій прийшли недосвідченими.

Проблему складала безвідповідальність багатьох кандидатів, які дуже часто міняли своїх представників у виборчих комісіях. Проте я зустрічався з багатьма міжнародними місіями спостереження. Всі вони практично в один голос говорять, що в них дуже хороше враження від цих виборів в Україні.

Передача підготована в рамках проекту «Чесні вибори» за підтримки посольства США

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.