Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 19 травня. Частина друга

Гості ефіру: аналітик, публіцист і перекладач Микола Рябчук та філософ Володимир Єрмоленко. Журналіст Сергій Висоцький і психотерапевт Лариса Волошина
«Громадська хвиля» ефір за 19 травня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

ефір 19 травняГості ефіру: Аналітик, публіцист і перекладач Микола Рябчук та філософ Володимир Єрмоленко. Журналіст Сергій Висоцький і психотерапевт Лариса Волошина.

В студії працюють Наталя Соколенко та Ірина Славінська. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.

 

Аналітик, публіцист і перекладач Микола Рябчук та філософ Володимир Єрмоленко взяли участь у великій міжнародній конференції «Мислити з Україною». В ефірі «Громадської хвилі» вони розповіли, що цікавого почули та побачили, а також сформулювали корисні висновки. Говоримо про те, як вигравати інформаційну війну, чи треба ототожнювати росіян із Кремлем, а також про те, як скористатися величезним кредитом довіри та уваги світу до України.

Журналіст Сергій Висоцький і психотерапевт Лариса Волошина мають незвичний погляд на президентську кампанію. В ефірі «Громадської хвилі» вони розповіли, чому виборці не читають програм кандидатів у президенти, а також про те, які образи кандидатів мають більші шанси на перемогу.

Передача підготована в рамках проекту «Чесні вибори» за підтримки Посольства США

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.