Слухати

Хто проходить на виборах «під прикриттям», — думка політолога Артура Білоуса

02 червня 2014 - 11:26
Facebook Twitter Google+
Політолог Артур Білоус про несподіванки виборів у Києві: успіх Радикальної партії Олега Ляшка, невдача ДемАльянсу, «людей Черновецького» у Київрад
Хто проходить на виборах «під прикриттям», — думка політолога Артура Білоуса / Програми на Громадському радіо

А також — наскільки імовірні дострокові вибори до Верховної Ради?

bilous_0_0_0_0_0.jpg

Артур Білоус
Артур Білоус

«На виборах в Києві до влади пройшла так звана «молода команда Черновецького». Це дійсно молоді хлопці віком до 30 років. Вони складали більшість його фракції, які під його дахом пройшли до минулої Київської міської ради. Вони відрізнялися певним інтеллектом і великим нахабством. Вони досить вміло вигравали вибори. І ті землі, і ті активи, які вони прибрали до своїх рук, мені здається навряд чи вже будуть повернуті. І команда ця до певної міри «невтоплювана».

Цього разу вони пройшли до Київради під дахом різних партій і в тому числі і партії «Удар». Вибори в Києві безумовно виграли Віталій Кличко та Петро Порошенко, які завели своїх людей у владу. Але декілька представників цього блоку Черновецького і в цій політичній силі, і в інших пройшли. І питання навіть не в персоналіях, питання в підходах.

«Я бачив особисто на виборах в Києві, що працюють технології підкупу, технології пайків, працюють технології, коли виборець голосує просто за певний партійний бренд, не намагаючись аналізувати який саме кандидат ховається за потужним боксерским кулаком чи під дахом новообраного президента», — вважає політолог.

Політолог також заявив, що до влади в Києві пройшли зовсім невідомі люди з «Радикальної партії Олега Ляшка». На думку Артура Білоуса всі дії партії Ляшка це піар і реклама.

На думку політолога нова політична сила «Демократичний альянс» є цікавою ініціативою, але поводиться занадто самовпевнено.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.