Слухати

Кандидат у президенти: Олександр Клименко

21 травня 2014 - 23:02
Facebook Twitter Google+
Клименко виступає за надання адресної грошової допомоги тим, хто її дійсно потребує, замість системи соціальних пільг
Кандидат у президенти: Олександр Клименко  / Програми на Громадському радіо

klimenko Наш наступний кандидат у президенти, за даними ЗМІ, звинувачувався у підробці документів та розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Але жодна справа до суду не дійшла.

«Слава моєму рідному Донбасу. Слава кожному з вас. Слава Україні і слава героям. У нас є почуття віри, свободи, мі вільні, демократичні люди!”

Це Клименко Олександр Іванович, 49 років — український політик, депутат Верховної Ради України, голова Української народної партії. Народився на Донеччині. Має вищу освіту. В юності працював підмайстром шевця і обхідником на шахті. У Донецьку займав керівні посади компаній. Одружений, має 2 дітей.

У минулому — член Комітету з питань фінансів і банківської діяльності, голова підкомітету з питань небанківських фінансових інститутів. Рік був заступником голови Донецької облдержадміністрації. Балотувався в мери Донецька, але набрав усього 6% голосів виборців.

«Якщо і далі будуть продовжуватися такі тортури бізнесу, такі камеральні перевірки будь-яких перевіряючих органів, а їх сьогодні занадто багато, податкової інспекції…Необхідно дати канікули цим галузям, яким я сказав”. Вважає Олександр Клименко.

У листопаді 2007 пройшов до Верховної Ради у складі блоку «Наша Україна — Народна Самооборона». Був членом Комітету з питань фінансів і банківської діяльності.Став народним депутатом України, очолював передвиборчий штаб «Нашої України» в Донецькій області.

 2013 році Клименко обраний головою Української народної партії. Це націонал-демократична партія сучасної України. У 2013-му партія зробила спробу об’єднатись з Народним Рухом України, утворивши єдину партію — Рух, але за півроку відновила самостійну діяльність.

Економіка має бути передусім після питань безпеки. Сьогодні є така повна можливість реалізувати це через спрямування всіх напрямків наших ресурсів не на дотацію сходу України, вуглепідприємств, а на мотивацію людей, на те, щоб у нас був прозорий ринок. Можна зробити за один рік, перетворитися на державу, яка не залежить від російського газу. Запевнив кандидат у президенти на дебатах.

На питання, де Олександр Клименко взяв гроші на заставу у 2,5 млн. грн., які надають кандидати у президенти, кандидат відповідав на президентських дебатах:

Українська народна партія має більш трьох тисяч кандидатів всіх рівнів. Тому джерело є одне. Це кошти власне моєї родини і наших однопартійців  Клименко задекларував 247 тис. грн доходів. Сім’я Клименко (дружина і два сини) задекларувала понад 1 млн грн.
Передвиборна програма кандидата у президенти Олександра Івановича Клименка носить націоналістичний характер.

Головне гасло кандидата від УНП: «Роби українське, купуй українське, захищай українське, — бо це твоє!». Поміж іншого Клименко виступає за надання адресної грошової допомоги тим, хто її дійсно потребує, замість системи соціальних пільг. Виступає за реформи та, як і всі кандидати у президенти, обіцяє подалати корупцію.

 

Вікторія Єрмолаєва, проект «Чесні вибори» за підтримки посольства США

Фото: Вікіпедія

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.