Слухати

Краматорськ під контролем бойовиків ДНР, вибори не проходять, — місцевий активіст

25 травня 2014 - 18:42
Facebook Twitter Google+
Зараз міськвиконком захоплений сепаратистами. Неможливо провести вибори в Краматорську та місті Слов’янськ
Краматорськ під контролем бойовиків ДНР, вибори не проходять, — місцевий активіст / Програми на Громадському радіо

kramatorsk-ne-golosuet-iz-za-opolchencev_1Зараз у місті Краматорськ та Слов’янськ  жодних спроб провести вибори не спостерігається. Виконкоми заблоковані сепаратистами. У ці міста навіть не завозились бюлетені. Про це Громадському радіо розповів місцевий активіст Олексій Манченко. За його інформацією мілиція міста фактично підпорядкована ДНР, підприємства малого та середнього бізнесу в місті майже не працюють.  

«Зараз у місті Краматорськ жодних спроб провести вибори не спостерігається. Всі виборчі дільниці зачинені та не були сформовані виборчі комісії. В виконкомі не має штабу ЦВК, куди завозилися бюлетені. Зараз міськвиконком захоплений сепаратистами. Неможливо провести вибори в Краматорську та місті Слов’янськ.

Попередній головний міліціонер був захоплений, потім він склав повноваження. Новий очільник міліції підпорядкований владі ДНР. Міліція бездіє зовсім.

Сьогодні в ночі ми чули декілька вибухів, але якісь конкретні бойові дії не спостерігалися, чутно не було. На аеродромі під Краматорськом стоять українські війська. На трасі Слов’янськ – Донецьк стоїть блокпост української армії.

Їжа в магазинах є, працюють супермаркети. Міського транспорту стало менше, бо нещодавно в результаті бойових дій було спалено декілька маршруток та тролейбусів. Центр міста заблокований. Пасажирів мало, людей поменшало. Банки позакривались, електронікою ніхто не торгує. Окрім банку Росії, усі банки закрилися», — розповів громадський активіст.

Фото:  kramatorsk.info

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.