Слухати

Михайло Добкін — кандидат у президенти 2014

18 травня 2014 - 15:25
Facebook Twitter Google+
Сукупний дохід кандидата в президенти за минулий рік склав понад 21 млн. грн., дохід членів його сім`ї майже – 18 млн. грн. Добкін - приватний підприємець
Михайло Добкін — кандидат у президенти 2014 / Програми на Громадському радіо

Михайло ДобкінУ Луганську цього кандидата у президенти закидали яйцями та презервативами, у Києві облили зеленкою та обсипали борошном. У березні його затримали за посягання на територіальну цілісність України. Суд посадив його під домашній арешт на два місяці, але незабаром випустив — на «особисте зобов’язання».

Євромайдан кандидат не підтримує, а нинішні події на сході країни називає війною української армії з українською громадськістю. Мы говорим о том, что Дондасс сегодня переживает очень страшные тяжелые времена, связанные с откровенным противостоянием в обществе, которое происходит между украинской армией и украинским обществом.

Кто-то боится называть это гражданской войной, но как это не назовешь, есть вооруженный конфликт, гибнут люди.

При мікрофоні Вікторія Єрмолаєва.

Наш наступний кандидат у президенти — Михайло Маркович Добкін. Йому 44 роки, член Партії регіонів, має дві вищі освіти. Колишній голова Харківської обласної державної адміністрації, у минулому також мер Харкова та депутат Верховної Ради України
2,5 млн гривень внеску для участі у виборах президента надав зі свої грошей.

Сукупний дохід кандидата в президенти за минулий рік склав понад 21 млн. грн., дохід членів його сім`ї майже – 18 млн. грн. Добкін — приватний підприємець, має акції підприємливість по виготовленню харчових продуктів.

Это успешные предприятия. Учитывая кризис, который есть в Украине, это с натяжкой успешные предприятия. Но тем не менее работают, приносят прибыль. И это позволяет сегодня, будучи акционером этих предприятий, через членов семьи, через легальное занятие, разрешенное политику, я платил налоги, декларировал эти деньги.

На президентських виборах 2004-го Добкін був довіреною особою Януковича в Харкові. У 2010-му указом президента Януковича був призначений головою Харківської обласної державної адміністрації. Після зміни влади у березні цього року Добкін написав заяву про звільнення.

Зіркою Ютуба Добкін став у 2007 році під час виборчої кампанії до Верховної Ради. У мережі розповсюдили відео, як знімався рекламний ролик кандидата.

«Мы вернем доверие харьковчан и будем качественно обслуживать жилые дома. ***** что ты сказал жилые дома и начал чвякать-***кать. Откуда ты знаешь, получилось или нет?

На відео Михайло Добкін на його близький друг Генадій Кернес вживали ненормативну лексику та образливі вирази.
«Немножко текст по-дебильному написан. Миша все прееписываем, у тебя скучное лицо, тебе никто денег не даст»

Пізніше як виправдання Добкін сказав, що скандальний ролик — не що інше, як вміло змонтована «нарізка» з різних епізодів, а факт його появи в мережі — підступи провокаторів і політичних конкурентів.

Ще до цього епізоду, поки Добкін був мером Харкова, на нього та його друга Кернеса обрушувалися постійні звинувачення у злочинних зловживаннях владою. Їм приписували незаконний розподіл комунального майна та міської землі. Якщо спрощено — ситуація в Харкові була прикладом протистояння “помаранчевих” та “синіх”.

Умовне протистояння продовжується і зараз. Кандидати у президенти цього року розділилися на дві групи, вважає представник організації “Владометр” Ігор Самохін:

«В основному лінія поділу проходить міх проросійськими та проєвропейськими кандидатами.

“Проросійські — це Симоненко, Добкін, меншою мірою Тігіпко, Юрій Бойко, Коновалюк”

Тож Добкін є проросійським кандидатом, він виступає за урегулювання відносин із Росією, надання статусу державної російській мові.

Також у його програмі серед іншого — вступ до Митного союзу, підтримка бізнесу та контрактна армія. Така непримиренна позиція нажила кандидатові лютих ворогів, і мешканці різних українських міст помітили, що невідомі хулігани активно псують наочну агітацію Михайла Добкіна.

Передача підготована в рамках проекту «Чесні вибори» за підтримки Посольства США

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.