Слухати

Перед виборами в мери Києва почали роздавати гречку, — Микола Катеринчук

04 травня 2014 - 11:15 30
Facebook Twitter Google+
Микола Катеринчук пообіцяв найближчим часом оприлюднити прізвища тих, хто займається підкупом виборців

Катер «Зараз понесли гречку, зараз понесли гроші. Ми хочемо це задокументувати. Всі схеми Чернівецького працюють».

Про це Микола Катеринчук — кандидат у мери Києва, голова «Європейської партії» заявив в ефірі Громадського радіо. Він пообіцяв найближчим часом оприлюднити прізвища тих, хто займається підкупом виборців. Також політик заявив, що в цій виборчій кампанії він не буде об’єднуватися з іншими політичними силами.

Ілона Довгань: Чи не пропонував зараз Вам хтось з політиків об’єднуватися перед виборими в мери Київа?

Микола Катеринчук: Ви знаєте були розмови з фракцією «Батьківщина», що вони шукають якусь формулу. Але я запропонував, мені здається, абсолютно реальний варіант для конкуренції в нормальному стилі — це два тури виборів.

Але на жаль поки що парламент не прийняв це рішення. Чомусь фракція «Удару» не голосує. Я не буду давати оцінку свою, я думаю що ще проголосуємо. Тому що це в інтересах всіх. Справа в тому, що з більш ніж двох мільйонів мешканців столиці останній раз брали участь у виборах мера всього 16%. Це треба змінити.

І  крім того існує підкуп виборців. Зараз понесли гречку, зараз понесли гроші. Ми хочемо це задокументувати. Найближчим часом ми це зробимо. Всі схеми Чернівецького працюють. Всі на місцях. «Сетевой маркетинг» працює. Я назву всіх, як тільки ми це задокументуємо. На ефіри дзвонять престарілі люди, які вистояли Майдан і вони відчувають навіть якусь образу. Начебто нічого не змінилося на жаль.

Також Микола Катеринчук заявив, що Верховну Раду України треба достроково розпустити.

Микола Катеринчук: Верховну Раду важко слухати, тому що там ніякого конструктиву не може бути, її треба розпускати і проводити позачергові вибори. Тому що нас як було 187 в опозиції, так ми зараз і знаходимося. Зрозуміло, що ті які підтримували Януковича попередні чотири роки, зараз просто намагаються утриматися.

Як тільки з’явиться в нас Генеральний прокурор, а не виконуючий обов’язки,  думаю, що будуть порушені кримінальні справи, знята недоторканність.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.