Слухати

Президент не застосовував адміністративного ресурсу на виборах до Верховної Ради, — Євлахов

29 жовтня 2014 - 14:06
Facebook Twitter Google+
Президент не застосовував адміністративного ресурсу на виборах, але це робили представники колишньої влади
Президент не застосовував адміністративного ресурсу на виборах до Верховної Ради, — Євлахов / Програми на Громадському радіо

Анатолій Євлахов У «Громадській хвилі» Анатолій Євлахов, кандидат від Блоку Петра Порошенка у 207 окрузі  (Чернігівщина): Президент не застосовував адміністративного ресурсу на виборах, але це робили представники колишньої влади: «Країна почала мінятись. Президент змінився. Але до регіонів це ще не дійшло». Кандидат в народні депутати від президентського блоку каже, що перемагає само висуванця Ігоря Рибакова. Проте голова ОВК у цьому окрузі не дає можливості дорахувати голоси у приблизно 10% протоколів, щоб затягнути і саботувати цей процес.

«Змінився Президент, країна почала змінюватися, але до регіону ці зміни ще не дійшли. Принаймні всі члени «Партії регіонів» залишилися на місцях, керують в тому числі і виборчим процесом. В мене на окрузі вже підраховано близько 93% голосів, залишилося близько 15-ти протоколів з ДВК. Голова комісії ОВК – це член «Партії регіонів» Тетяна Іваненко, яка є соратницею Ігоря Рибакова, який теж балотується по цьому округу. Це дуже одіозна людина і саме за участі його соратниці блокується прийом протоколів, введення їх до системи. Саме ці протоколи, в нас є їх копії, по 2-3 з дільниці і саме за цими протоколами я перемагаю на цьому 207-му окрузі. Тому, зараз головне завдання не затягнути ввод протоколів і або щось вигадати, або блокування приміщення. Блокували роботу серверу.

Принаймні одна зацікавлена людина в цьому є – це конкурент, дуже одіозна людина, яка мріє отримати собі мандат народного депутата заради недоторканності.

В мене рейтинг більший за партійний. Люди зараз хочуть більше бачити кандидата особисто, вони дивляться що ти з себе уявляєш, а не йдуть за брендами і за списками. Я йду від «Блоку Петра Порошенка», бо я йду у Верховну раду не як окрема людина, а команда. Бо, коли депутати кажуть, що він один піде у Верховну Раду і щось змінить,о обіцяє золоті гори. Розумна людина розуміє, що 450 депутатів і один нічого не зробить.

Як само висуванець я хотів піти з командою людей, які можуть щось змінити.

Я хочу, щоб майбутній Парламент працював, для цього потрібні нормальні люди, які хочуть нарешті змінити Україну нові обличчя. Якщо суспільство зробило свій вибір. Зараз лідирують партії, європейсько налаштовані сили, які згодні з тим вектором, куди зараз йде Україна. Вибори пройшли відкрито, демократично, без адмін. ресурсу.

Ми не зможимо на Сіверщині зробити Лас-Вегас, притому що Україна буде лежати в руїнах. Я хочу, щоб не тільки у вашому селі, взагалі в державі створити нормальні умови для людей, особливо дороги. Бо, коли будуть нормальні дороги, то будуть питати , коли будуть нормальні пенсії. Я, зі свого боку зроблю все, щоб і дороги в тому числі до вашого села були такі самі, як і до кожного села в Україні.

Щоб зняти це питання, потрібно перестати красти. Ті кошти, які виділялися за колишньої влади на дороги, могли б зробити набагато краще, ніж те, що зараз є».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.