Слухати

У Чернівецькій області «загубили» одну виборчу дільницю, — журналіст

25 травня 2014 - 18:08
Facebook Twitter Google+
Надія Вірна журналістка, спостерігач громадської мережі «Опора» розповіла, як проходять вибори у Чернівці та області
У Чернівецькій області «загубили» одну виборчу дільницю, — журналіст / Програми на Громадському радіо

vyboryНадія Вірна журналістка, спостерігач громадської мережі «Опора» розповіла, як проходять вибори у Чернівці та області. «Загалом все спокійно. Серйозних порушень не зафіксовано. Станом на 11 годину явка по області складає 15,06%», — передає журналістка.

За її інформацією в одному з сіл Хатинського району виявлено, що виборча дільниця за офіційною адресою не знаходиться. «З будинку культури її перенесено до школи, а на сайті ЦВК цієї інформації не має. Окружна виборча комісія про це дізналася також у останній момент, хоча запрошення надсилалися вже на нову адресу», — повідомила Надія Вірна.

«Є дані станом на 11 годину. Загалом по регіону явка складає 15, 06 % . Є округи активні, один округ має десь 17%. Місто Чернівці – 13,2%. Нові дані будуть після 15-16 години. На минулих виборах явка складала десь 60%. Спостерігачі повідомляють, що є черга, є активність виборча.

В одному з сіл Хатинського району виявлено, що виборча дільниця за офіційною адресою не знаходиться. З будинку культури її перенесено до школи, а на сайті ЦВК цієї інформації не має. Окружна виборча комісія про це дізналася також у останній момент, хоча запрошення надсилалися вже на нову адресу.

В місті все спокійно і в області. На жаль, не всі кандидату дотримуються вчорашнього дня тиші. Ще є агітаційні та анти агітаційні матеріали в районах і в місті. Однак ситуація в регіоні спокійна, люди голосують, не бояться приходити.

Навіть є люди, які хочуть голосувати за своїх родичів, які перебувають за кордоном, але спостерігачі їх зупиняють.

Активність хороша, настрій нормальний, серйозних проблем, провокацій, порушень не зафіксовано».

Фото: chas.cv.ua

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.