Слухати

Василь Гацько розповів про фальсифікації на виборах в Київраду

29 травня 2014 - 17:26
Facebook Twitter Google+
Василь Гацько, голова партії "Демократичний Альянс" про фальсифікації під час виборів до Київради та те, як його політична сила буде захищати вибір своїх прихильників
Василь Гацько розповів про фальсифікації на виборах в Київраду / Програми на Громадському радіо

Василь ГацкоВасиль Гацько, голова партії «Демократичний Альянс» про фальсифікації під час виборів до Київради та те, як його політична сила буде захищати вибір своїх прихильників. За інформацією Василя Гацько головні фальсифікації відбувалися на етапі внесення даних до електронної системи. Проте його сила збирається воювати за кожен голос.

Василь Гацько: Остаточних результатів виборів в Київраду ще не має. Але тенденція дуже сумна. Ми рахуємо голоси раніше ніж комісії. Станом на зараз у нас пораховано 950 дільниць з 1086. Результати показують, що у Демальянсу 3,13%.

Буквально о 20:00 28 травня комісія оприлюднила результати, що у Демальянсу 2,95%. Хоча за нашими підрахунками  у нас ніколи не було менше 3%. Зараз ми дорахуємо всі голоси. І вже завтра ми зробимо все, щоб наші голоси залишилися захищенними.

Справжні маніпуляції можливі, тому що самі вибори і підрахунок голосів сьогодні є непрозорими. Неможливо сьогодні в онлайн режимі перевіряти, як всі проголосували. Тому цілком можливо, що в якійсь районній комісії сидять 2 СБУшники, які не пускаючи всіх інших самі вбивають дані і ніхто не здійснює контроль над тим, які саме цифри вони вбивають в  систему.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.