Слухати

Андрій Куликов: інтерв’ю в кімнаті без стіни, Маріуполь, р-н Східний

02 лютого 2015 - 13:45
Facebook Twitter Google+
Валерій Анатолійович – мешканець квартири на 9-му поверсі будинку номер 5 по вулиці 9 Травня у Маріуполі. Тиждень тому сюди влучила ракета
Андрій Куликов: інтерв’ю в кімнаті без стіни, Маріуполь, р-н Східний / Програми на Громадському радіо

eastern (1)Валерій Анатолійович – мешканець квартири на 9-му поверсі будинку номер 5 по вулиці 9 Травня у Маріуполі. Тиждень тому сюди влучила ракета. Двоє дітей Валерія Анатолійовича, на щастя, були у іншій кімнаті. Валерій Анатолійович дав коротке інтерв’ю кореспонденту «Громадського радіо» Андрію Куликову. 

-          Що було?

-          Це пряме попадання снаряду «Град», в осколках бетону ми знайшли залишки снаряду. На момент, коли це сталось, мене в квартирі не було, були діти, вони були в дальній кімнаті, тому залишились живі. Квартира розбита повністю, меблі знищені.

-          Що тепер робити?

-          Не знаю. Я намагаюсь тут все облаштувати. Від місцевої влади немає ніякої допомоги. Допоміг «Червоний хрест», вони одяг принесли теплий. Дуже їм вдячний.

-          До нас ви прийшли від сусідів, так?

-          Так, сусіди приютили.

-          Ким ви працюєте, скільки вам років?

-          Я інвалід. До цього працював на заводі в Ілліча. Жити немає де, діти бояться заходити в цю квартиру, в них шок. Я просто мирний житель, який опинився в зоні бойових дій.

Інтерв’ю з Валерієм Анатолійовичем, який відмовився назвати своє прізвище, підготовано у рамках проекту «Хроніки Донбасу». Фото кімнати надано Діаною Берг.

Програма «Хроніки Донбасу» на Громадському радіо підтримана Канадським фондом місцевих ініціатив.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.