Слухати

У Києві відбудеться благодійний ярмарок для допомоги пораненим бійцям

23 серпня 2014 - 15:44 79
Facebook Twitter Google+
Пораненим бійцям необхідні ліки. Про це Громадському радіо розповіли Тетяна та Анатолій Велімоські, організатори благодійного ярмарку для допомоги пораненим

Тетяна та Анатолій ВелімоськіПораненим бійцям необхідні ліки. Про це Громадському радіо розповіли Тетяна та Анатолій Велімоські, організатори благодійного ярмарку для допомоги пораненим. Подружжя Тетяна і Анатолій Велімовські запрошують киян і гостей столиці на благодійний ярмарок для допомоги пораненим бійцям, що відбудеться 24 серпня о 15:00 в столичному парку Перемога.

«Ми побачили, що багато людей не могуть дати велику суму грошей, але дуже хочуть допомогти хлопцям. Ми запропонували їм щось зробити власноруч, випічку, наприклад, й продати на нашому ярмарку,- Тетяна Велімовська. «Київська влада просто не має грошей, щоби покрити всі потреби поранених і переселенців. Дірка у столичному бюджеті -3,5 мільярди гривень. Тому кияни мають самі допомагати лікувати поранених, — розповів Анатолій Велімоський, співорганізатор ярмарку, депутат Київської міської ради.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.