Слухати

У Києві відбудеться благодійний ярмарок для допомоги пораненим бійцям

23 серпня 2014 - 15:44
Facebook Twitter Google+
Пораненим бійцям необхідні ліки. Про це Громадському радіо розповіли Тетяна та Анатолій Велімоські, організатори благодійного ярмарку для допомоги пораненим
У Києві відбудеться благодійний ярмарок для допомоги пораненим бійцям / Програми на Громадському радіо

Тетяна та Анатолій ВелімоськіПораненим бійцям необхідні ліки. Про це Громадському радіо розповіли Тетяна та Анатолій Велімоські, організатори благодійного ярмарку для допомоги пораненим. Подружжя Тетяна і Анатолій Велімовські запрошують киян і гостей столиці на благодійний ярмарок для допомоги пораненим бійцям, що відбудеться 24 серпня о 15:00 в столичному парку Перемога.

«Ми побачили, що багато людей не могуть дати велику суму грошей, але дуже хочуть допомогти хлопцям. Ми запропонували їм щось зробити власноруч, випічку, наприклад, й продати на нашому ярмарку,- Тетяна Велімовська. «Київська влада просто не має грошей, щоби покрити всі потреби поранених і переселенців. Дірка у столичному бюджеті -3,5 мільярди гривень. Тому кияни мають самі допомагати лікувати поранених, — розповів Анатолій Велімоський, співорганізатор ярмарку, депутат Київської міської ради.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.