Слухати

Влада не надає родині зниклого капітана Дем’яненка інформації про нього

02 квітня 2014 - 00:07
Facebook Twitter Google+
Мати і тітка В'ячеслава Дем'яненка, захопленого в полон у Криму російськими військовими капітана другого рангу, кажуть, що досі не отримали офіційної інформації про нього
Влада не надає родині зниклого капітана Дем’яненка інформації про нього / Програми на Громадському радіо

Родина Дем'яненкоЗа словами Лідії Дем’яненко, матері командира центру інформаційно-психологічних операцій, родина зверталася з проханням про допомогу до відомих українських політиків.

«Але ніхто до нас так і не вийшов на зв’язок. Ніхто нам не дав відповіді де наш Славик. Інформацію ми маємо тільки зі ЗМІ. Дев’ять діб ми не знаємо, хто і з ким веде ці переговори», — розповідає мати.

«Наша родина вся неспокійна вже де’вяті сутки. Особливо неспокійно стало від того часу, коли ми на екранах телевізора побачили напис, що всі військовополонені України звільнені з полону. Але через деякий час ми не побачили прізвища нашого В’ячеслава», — розповідає тітка В’ячеслава Дем’яненка.

«Я зараз як мати пишаюсь своєю дитиною. Він дотримується клятви, як він сказав: «Мамочко, я буду стоять до останньої краплі крові за свою Батьківщину. Я буду робити так, як навчив мене мій батько. І батько мене підтримає. Синочку, ми на тебе чекаємо дома», — зі сльозами на очах говорить Лідія Дем’яненко, мати В’ячеслава.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.