Слухати

Зимову форму, яку забрали у військових, позичали у 55 бригади, — Бірюков

19 жовтня 2014 - 13:28
Facebook Twitter Google+
Юрій Бірюков відреагував на скарги бійців 23 БТРО і спробував розібратися у ситуації з формою, яку видали перед візитом Президента і забрали одразу ж, як він поїхав
Зимову форму, яку забрали у військових, позичали у 55 бригади, — Бірюков / Програми на Громадському радіо

БірюковПомічник міністра оборони з питань речового забезпечення ЗСУ Юрій Бірюков відреагував на скарги бійців 23 БТРО і спробував розібратися у ситуації з формою, яку видали перед візитом Президента і забрали одразу ж, як він поїхав. Ось, що вдалося дізнатися Громадському радіо. 

«Як мені доклали, я не можу гарантувати це на 100%, але стало відомо, що 23 БТРО отримав форму на склад, але на наступну добу. Та щоб на зустрічі виглядати урочисто, позичили форму у 55-ої бригади. Та після церемонії натурально форму віддали. І ніби наступного дня або за добу, вони форму отримали. Те, що вини кричать-пищать, що форма на складах є, а вони ходять в своєму, я вважаю нормально. Коли вони вийдуть на роботу, форму їм видадуть. Тут ще на розгляд командира підрозділу, питання можуть бути і до нього. По документах, 23 БТРО отримав форму нового зразка, її мало, фабрики не встигають її шити, катастрофічно не вистачає. Більш того, неможливо збільшити об’єми пошиву, бо немає грошей. Не шиють утеплені штани. В комплект форми нового зразка входит: х/б брюки, кітель, зелена утеплена куртка та парка. Не скажу, що це на супер-мінуса, але термобілизна видається всім. Ну це не термобілизна, а утеплена білизна, але вона непогана. Плюс волонтери намагаються забезпечити всіх термобілизною. Плюс, якщо мені не зраджує пам’ять, у нас середня температура -7-11, а не -35, то вцілому, на перших парах, в рамках тих грошей, що ми маємо, якось задача вирішується», — розповів Юрій Бірюков. 

Як раніше повідомляло Громадське радіо, після зустрічі із Президентом у військових забрали «зимову» форму.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.