Філософський барабан //

Філософський барабан

«Неформатні» інтерв’ю з відомими інтелектуалами про філософів

Зазвичай широкі верстви населення не читають філософських праць, бо там надто складна мова та багато спеціальної термінології. Проте «Філософський барабан» познайомить їх із несподіваним поглядом на життя та буття.

Олег Шинкаренко:

«Мені хотілося би, щоб українці дізналися, що в нашій країні є багато цікавих філософів, а також замислилися, що б сказали такі мислителі, як Платон, Кант, Маркс, Конфуцій чи Аристотель, опинившись в наші дні в Україні»

Останні випуски

Постер ФБ Парадокси перукаря та перукарні //
08 липня 2018 - 11:22
Коли Надія Савченко пообіцяла обстріляти парламент, одні почули тут парадокс, а інші сприйняли серйозно. Що ж таке парадокс і для чого він потрібний? Про це слухайте у свіжому Філософському Барабані.
Николай Бердяев Філософський барабан постер // Громадське Радіо
06 листопада 2017 - 17:05
Олексій Нікітін розповідає про Ніколая Бєрдяєва та його книжку "Зміст творчості".
Філософський Барабан Бердяєв Свобода //
02 листопада 2017 - 08:25
Бердяєв - ірраціональний містик. Він зневажав науку та логіку і помер у Франції, куди СРСР вислав його на "філософському пароплаві". Про нього розповідає Олексій Нікітін на Громадському радіо.
Fil-baraban-Phaenomen // Громадське Радіо
12 травня 2017 - 10:40
Німецький філософ Мартін Гайдеггер хотів, щоб ми всі бачили речі такими, якими вони є насправді, а не такими, якими вони лише здаються нам. Для цього він радив користуватися терміном "феномен".
Філософський Барабан Гайдеггер // Громадське Радіо
21 квітня 2017 - 13:02
Термін Мартіна Гайдеггера Übergang означає “перехід”. Але хто переходить, куди і навіщо? Все це розтлумачив засновник Клубу креативної філософії Олександр Комаров.
Філософський Барабан Бодрійяр // Громадське Радіо
03 квітня 2017 - 10:15
Жан Бодрійяр - відомий провокатор. Перед війною у Перській затоці він написав статтю “Війни у затоці не буде”, а після того, як вона сталася, він написав наступну статтю “Війни у затоці не було”.