Філософський барабан //

Філософський барабан

«Неформатні» інтерв’ю з відомими інтелектуалами про філософів

Зазвичай широкі верстви населення не читають філософських праць, бо там надто складна мова та багато спеціальної термінології. Проте «Філософський барабан» познайомить їх із несподіваним поглядом на життя та буття.

Олег Шинкаренко:

«Мені хотілося би, щоб українці дізналися, що в нашій країні є багато цікавих філософів, а також замислилися, що б сказали такі мислителі, як Платон, Кант, Маркс, Конфуцій чи Аристотель, опинившись в наші дні в Україні»

Останні випуски

Філософський Барабан Гайдеггер // Громадське Радіо
21 квітня 2017 - 13:02
Термін Мартіна Гайдеггера Übergang означає “перехід”. Але хто переходить, куди і навіщо? Все це розтлумачив засновник Клубу креативної філософії Олександр Комаров.
Філософський Барабан Бодрійяр // Громадське Радіо
03 квітня 2017 - 10:15
Жан Бодрійяр - відомий провокатор. Перед війною у Перській затоці він написав статтю “Війни у затоці не буде”, а після того, як вона сталася, він написав наступну статтю “Війни у затоці не було”.
Філософський Барабан Кассірер //
27 березня 2017 - 17:34
80-ий випуск подкаста Олега Шинкаренка "Філософський Барабан" із доктором філософських наук Світланою Стоян присвячений символізму.
Ніклас Луман // Громадське Радіо
14 березня 2017 - 10:00
У 79 випуску подкасту "Філософський Барабан" разом із Юлією Доброносовою ми говоримо про концепцію медіа-суспільства німецького філософа і власника пивбара Нікласа Лумана.
Філософський Барабан Маклуен // Громадське Радіо
07 березня 2017 - 08:45
78 випуск подкасту Олега Шинкаренка “Філософський Барабан” присвячений досліднику впливу медіа на аудиторію Герберту Маршаллу Маклуену. Гість програми - к.ф.н. Юлія Доброносова.
Філософський Барабан Соліпсизм // Громадське Радіо
17 серпня 2016 - 10:16
Герой нового роману Любка Дереша “Біжи й кричи” український журналіст Федір Могила прагне стати апостолом нового месії — російського олігарха Карманова. Він стає заручником його соліпсизму.