Філософський барабан //

Філософський барабан

«Неформатні» інтерв’ю з відомими інтелектуалами про філософів

Зазвичай широкі верстви населення не читають філософських праць, бо там надто складна мова та багато спеціальної термінології. Проте «Філософський барабан» познайомить їх із несподіваним поглядом на життя та буття.

Олег Шинкаренко:

«Мені хотілося би, щоб українці дізналися, що в нашій країні є багато цікавих філософів, а також замислилися, що б сказали такі мислителі, як Платон, Кант, Маркс, Конфуцій чи Аристотель, опинившись в наші дні в Україні»

Останні випуски

Ніклас Луман // Громадське Радіо
14 березня 2017 - 10:00
У 79 випуску подкасту "Філософський Барабан" разом із Юлією Доброносовою ми говоримо про концепцію медіа-суспільства німецького філософа і власника пивбара Нікласа Лумана.
Філософський Барабан Маклуен // Громадське Радіо
07 березня 2017 - 08:45
78 випуск подкасту Олега Шинкаренка “Філософський Барабан” присвячений досліднику впливу медіа на аудиторію Герберту Маршаллу Маклуену. Гість програми - к.ф.н. Юлія Доброносова.
Філософський Барабан Соліпсизм // Громадське Радіо
17 серпня 2016 - 10:16
Герой нового роману Любка Дереша “Біжи й кричи” український журналіст Федір Могила прагне стати апостолом нового месії — російського олігарха Карманова. Він стає заручником його соліпсизму.
Філософський Барабан Скептицизм //
30 липня 2016 - 19:13
Скептицизм - це філософський напрямок, що розглядає сумнів як принцип мислення. Особливо сумнів у надійності істини.
Постер Занепад секуляризму //
08 червня 2016 - 10:05
Що таке контр-секулярний рух? Коли й чому він виник і чим викликана його химерність та радикальність? Про це слухайте у свіжому випуску подкаста "Філософський Барабан" із Русланом Халіковим.
Georges Didi Huberman //
26 травня 2016 - 10:03
У свіжому випуску подкаста "Філософський Барабан" із кандидатом філософських наук Володимиром Приходьком йдеться про книжку Жоржа Діді-Юбермана “Те, що ми бачимо, те, що дивиться на нас” (1992).