Громадське радіо //

Ген справедливості

Щодня. Для тих, хто потребує правової допомоги. Чи може система безоплатної правової допомоги стати тим «геном справедливості», який змінить традиційно негативне ставлення українців до системи правосуддя?

Лариса Денисенко, редакторка програми:

«Що зроблено та має бути реалізовано для забезпечення права на безоплатну правову допомогу усім, хто її потребує та має право за законом? Де отримати таку допомогу? Ви почуєте відповіді на ці питання та живі приклади успішних справ адвокатів системи та клієнтів, дізнаєтесь про реальні історії та поради фахівців»

У програмі українська письменниця, адвокат та правозахисниця Лариса Денисенко запрошує до розмови представників Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних центрів безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), адвокатів, що надають таку допомогу та їхніх клієнтів, представників органів адвокатського самоврядування, громадських активістів, правозахисників та міжнародних експертів.

Ця радіопрограма створена за фінансової підтримки Уряду Канади у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні. Погляди представлені у цій програмі є особистими думками учасників програми, і не обов’язково відповідають позиції проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», Канадського бюро міжнародної освіти або Уряду Канади.

1.png

Ген справедливості //
Ген справедливості

Останні випуски

Літня школа для юристок: протидія дискримінації та домашньому насильству //
15 серпня 2018 - 14:17
Чому люди бояться слова «фемінізм» і що це означає для них? Що важливо усвідомлювати для розуміння правозахисної діяльності та юридичної професії?
Здоров'я жінки крізь призму медреформи //
08 серпня 2018 - 08:41
Які медичні права є у жінок?
Поділ майна подружжя: убезпечитися чи готуватися до війни? //
31 липня 2018 - 15:30
Юридичні та соціальні пастки, з якими може стикнутися жінка під час вирішення питань поділу майна, набутого у шлюбі
Ромська громада: правові проблеми //
24 липня 2018 - 11:32
З якими проявами дискримінації стикаються представниці та представники ромської громади? Та як вирішувати такі соціальні та правові проблеми?
 Ірина Лічман // Громадське радіо
18 липня 2018 - 07:30
Що таке справжня ізоляція? Що робити, коли відсутній доступ до правосуддя, коли почуваєшся заручницею у шлюбі?
Як жінки – ВПО долають дискримінацію //
11 липня 2018 - 07:30
Як відбувається співробітництво між працівниками та працівницями системи безоплатної правової допомоги та громадських правозахисних організацій?