Ген справедливості //

Ген справедливості

Щодня. Для тих, хто потребує правової допомоги. Чи може система безоплатної правової допомоги стати тим «геном справедливості», який змінить традиційно негативне ставлення українців до системи правосуддя?

Лариса Денисенко:

«Що зроблено та має бути реалізовано для забезпечення права на безоплатну правову допомогу усім, хто її потребує та має право за законом? Де отримати таку допомогу? Ви почуєте відповіді на ці питання та живі приклади успішних справ адвокатів системи та клієнтів, дізнаєтесь про реальні історії та поради фахівців»

У рамках серії із 26-ти програм українська письменниця, адвокат та правозахисниця Лариса Денисенко запрошує до розмови представників Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних центрів безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), адвокатів, що надають таку допомогу та їхніх клієнтів, представників органів адвокатського самоврядування, громадських активістів, правозахисників та міжнародних експертів.

Ця радіопрограма створена за фінансової підтримки Уряду Канади у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні. Погляди представлені у цій програмі є особистими думками учасників програми, і не обов’язково відповідають позиції проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», Канадського бюро міжнародної освіти або Уряду Канади.

1.png

Ген справедливості //
Ген справедливості

Останні випуски

Вагітна жінка //
30 березня 2017 - 18:42
Діана у декретній відпустці за першою дитиною і вагітна другою. Роботодавець ФОП незаконно звільнила її з роботи. Адвокат вирішив проблему завдяки методу медіації
Адвокат Сергій Кочин (зліва) та його клієнт Дмитро Кривошея // Громадське радіо
23 березня 2017 - 22:33
Що робити, коли учаснику бойових дій відмовляють у законному праві на отримання земельної ділянки
Приватизація землі //
16 березня 2017 - 10:11
Сусідка незаконно приватизувала спільну земельну ділянку і сарай, який належав сім’ї Володимира Рибченка з 1959 року. Суд поновив строки позовної давності і виніс рішення на користь позивача
Наталія Шестерніна, інтеграторка Сумського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги // Громадське радіо
09 березня 2017 - 23:25
У двадцять третій історії третього циклу програми «Ген Справедливості» ми намагаємося розібратися, хто такі параюристи
Маршрутка //
02 березня 2017 - 23:10
У Юрія з Житомира інвалідність ІІ групи. Він має право на безкоштовний проїзд у маршрутках, але постійно стикається з недобросовісними водіями: «я нікуди не поїду — виходь»
Адвокатка Інна Банах та Вадим і Віра Іванови // Громадське радіо
23 лютого 2017 - 22:01
З особистого досвіду адвокатка ЦБПД зробила висновок, що метою діяльності Пенсійного фонду є призначення якомога менших пенсійних виплат