Громадське радіо //

Ген справедливості

Щодня. Для тих, хто потребує правової допомоги. Чи може система безоплатної правової допомоги стати тим «геном справедливості», який змінить традиційно негативне ставлення українців до системи правосуддя?

Лариса Денисенко, редакторка програми:

«Що зроблено та має бути реалізовано для забезпечення права на безоплатну правову допомогу усім, хто її потребує та має право за законом? Де отримати таку допомогу? Ви почуєте відповіді на ці питання та живі приклади успішних справ адвокатів системи та клієнтів, дізнаєтесь про реальні історії та поради фахівців»

У програмі українська письменниця, адвокат та правозахисниця Лариса Денисенко запрошує до розмови представників Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних центрів безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), адвокатів, що надають таку допомогу та їхніх клієнтів, представників органів адвокатського самоврядування, громадських активістів, правозахисників та міжнародних експертів.

Ця радіопрограма створена за фінансової підтримки Уряду Канади у рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні. Погляди представлені у цій програмі є особистими думками учасників програми, і не обов’язково відповідають позиції проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», Канадського бюро міжнародної освіти або Уряду Канади.

1.png

Ген справедливості //
Ген справедливості

Останні випуски

Христина Кіт // Фото: Громадське радіо
19 червня 2018 - 09:52
У десятій програмі циклу «Гена справедливості» говоримо про Асоціацію жінок-юристок та розбираємося, навіщо проводити окремі форуми для представниць правничого фаху
З якими викликами стикаються адвокатки на початку кар`єри? //
12 червня 2018 - 13:41
Яка різниця між роботою адвокаток та представниць Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги? Як сприймаються молоді адвокатки-жінки клієнтами та представниками правоохоронних органів?
 Обмежувальний припис //
05 червня 2018 - 22:46
Як боротися з домашнім насильством? І як може вирішити цю проблему обмежувальний припис?
 Аліменти //
29 травня 2018 - 09:00
Як змінилося законодавство в сфері виплати аліментів? Які нові форми виплат аліментів введені? Як функціонує Єдиний реєстр боржників аліментів?
 Допомога при народженні дитини //
22 травня 2018 - 09:40
Що робити мешканцям окупованих територій, які прострочили терміни подачі заяви на допомогу про народженні?
Сексуальні домагання: як захистити себе? //
15 травня 2018 - 11:12
В п`ятій програмі циклу Гена Справедливості говоримо про те, як ідентифікувати сексуальне домагання і як захистити себе