Слухати

«Ген Справедивості»

24 березня 2015 - 19:31
Facebook Twitter Google+
«Ген справедливості» - спеціальна серія просвітницьких програм, що присвячені різним питанням надання безоплатної правової допомоги (БПД) в Україні
«Ген Справедивості» / Програми на Громадському радіо

«Ген справедливості» — спеціальна серія просвітницьких програм, що присвячені різним питанням надання безоплатної правової допомоги (БПД) в Україні.
Що зроблено та має бути реалізовано з метою забезпечення права на БПД усіх, хто її потребує та має право за законом? Де отримати таку правову допомогу? Представлення «кейсів» — живих прикладів успішних справ адвокатів системи та клієнтів.

Чи може система БПД стати тим «геном справедливості», що своїм прикладом може змінити традиційно негативного ставлення українців до системи правосуддя в країні?

20140426_Harpers_Bazaar0170У рамках серії із 26-ти програм їх ведуча українська письменниця, адвокат та правозахисниця Лариса Денисенко запрошує до розмови представників Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних центрів БВПД, адвокатів, що надають таку допомогу та їхніх клієнтів, представників органів адвокатського самоврядування, громадських активістів, правозахисників та міжнародних експертів.

«Ген справедливості — програма для тих, хто потребує правової допомоги». Виходить на сайті двічі на тиждень, по понеділках та п’ятницях.

Реалізується за підтримки українсько-канадського проекту Проект «Доступна та якісна правова допомога в Україні»

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.