Слухати

Блогерка Ліза Богуцька розповіла, чому вона терміново виїхала з Криму

09 вересня 2014 - 21:35
Facebook Twitter Google+
Єлизавета Богуцька, будинок якої вчора обшукали і яку допитували протягом шести годин, покинула Крим
Блогерка Ліза Богуцька розповіла, чому вона терміново виїхала з Криму / Програми на Громадському радіо

Обыск у Лизы 1Відома кримська блогерка і авторка гострих матеріалів, спрямованих проти анексії Криму, Єлизавета Богуцька, будинок якої вчора обшукали і яку допитували протягом шести годин, покинула Крим. Як розповіла Богуцька «Громадському радіо», вона поїхала сама і сподівається, що це тимчасово.

«Я поки на час. Далі буде видно, на скільки, на який час. Я вночі поїхала. Припустила, що вранці, може бути, знову прийдуть стріляти мою собаку під виглядом того, що їм необхідні якісь мої підписи. Я вирішила, що краще буду писати статті на волі, чим не писати їх у в’язниці. Я одна. Діти і чоловік залишилися в Сімферополі. Але я не думаю, що на них буде чинитися тиск. Занадто це буде відверто і нахабно, якщо буде чинитися тиск на мою сім’ю », - розповіла Л.Богуцкая.

Нагадаємо, вранці 8 вересня в будинок кримської активістки Єлизавети Богуцької прийшли з обшуком, де шукали зброю, наркотики і заборонену літературу. Потім блогерку повезли до райвідділку. Після багатогодинного допиту жінку відпустили.
Чоловік Лізи Олесь Богуцький повідомив, що активістці закидають участь в акції 4 травня в Армянську, коли кримські татари зустрічали Мустафу Джемілєва. Єлизавета Богуцька відома під псевдонімом Ліза Богутскі писала в соціальних мережах і різних виданнях гострі матеріали, спрямовані проти анексії Криму і на захист прав кримчан, незгодних з приєднанням Криму до Росії.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.