Слухати

Фонд «Крим» оштрафували майже на 5 мільйонів рублів

18 листопада 2014 - 17:12
Facebook Twitter Google+
В Криму благодійний фонд оштрафували, за те що він пустив в приміщення Меджліс та газету Авдет. Таке рішення прийняв сьогодні Київський райсуд Сімферополя
Фонд «Крим» оштрафували майже на 5 мільйонів рублів / Програми на Громадському радіо

фонд крымВ Криму благодійний фонд оштрафували, за те що він пустив в приміщення Меджліс та газету Авдет. Таке рішення прийняв сьогодні Київський райсуд Сімферополя. Пресу на засідання не пустили. Подробиці знає наш кореспондент в Сімферополі.

«Після розгляду першої частини позову суд прийняв рішення про штраф у розмірі 350 тисяч рублів. Штраф має сплатити директор фонду Різа Шевкієв. Оштрафували його за начебто порушення умов зберігання, експлуатації приміщення, в якому понад 20 років розташовувався фонд. Про це повідомив сам керівник благодійного фонду.

Потім суд розглянув другу частину позову – щодо призначення штрафу розміром до 5 мільйонів рублів вже юридичній організації «Фонд»Крим» за ремонтні роботи, які були проведені у приміщенні на горищі, начебто без узгоджень із комітетом з охорони пам’яток». Суд призначив сумму штрафу в розмірі 4,5 мільйона рублів, — повідомляє наш кореспондент.

Нагадаємо, на вимогу кримської прокуратури, комітет з охорони пам’ятників подав позов на благодійний фонд. До нього висунуто низку претензій. Серед яких – те, що керівництво фонду без узгодження з Комітетом, в приміщенні, яке має історичну цінність, дозволило розташуватись меджлісу та газеті «Авдет». З 17 вересня приміщення арештоване.

Директор фонду вважає, що мета подібний дій влади — рейдерський захват приміщення. Правозахисники в свою чергу заявили, що влада Криму за допомогою таких дій хоче ліквідувати Меджлис.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.