Слухати

Кримчани і жителі зони АТО можуть поїхати потягом безкоштовно

31 липня 2014 - 21:50
Facebook Twitter Google+
Громадяни, які переміщуються з тимчасово окупованої території і місць проведення АТО, а також поранені та постраждалі з Майдану зможуть поїхати потягом безкоштовно
Кримчани і жителі зони АТО можуть поїхати потягом безкоштовно / Програми на Громадському радіо

441012Укрзалізниця оголосила про надання благодійної допомоги для жителів Криму і зони АТО. Громадяни, які переміщуються з тимчасово окупованої території і місць проведення АТО, а також поранені та постраждалі з Майдану зможуть поїхати потягом безкоштовно.

Для цього треба звернутися до Міжвідомчого координаційного штабу. Для координації дій з оперативним штабом щодо виїзду із небезпечної зони, необхідно звернутись за телефоном «101» як зі стаціонарного, так і з мобільного телефону.

Також телефони штабу: (044) 247-30-02 та (044) 247-32-92

На сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій mns.gov.ua розміщена важлива інформація для вимушених переселенців.

Реєстр житла для переселенців, перелік контактних номерів телефонів регіональних штабів, перелік контактів громадських та волонтерських організацій з питань отримання допомоги, дорожня карта для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб, Інформація для громадян щодо послуг з оформлення, заміни або відновлення втраченого паспорта громадянина України.

Громадяни можуть цілодобово телефонувати на урядову «гарячу лінію» за телефоном  0 800 507 309.

Також важливу інформацію вимушені переселенці можуть знайти на урядовому порталі vpo.gov.ua . На сайті є реєстр тимчасового житла у різних регіонах країни, інформація про вакансії у цьому регіоні, про наявність поруч із житлом шкіл і дитячих садочків.

Вікторія Єрмолаєва, проект «Права кримчан»

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.