Слухати

«Київстар» вимушено відключив телефонний зв’язок у Криму

11 серпня 2014 - 20:27
Facebook Twitter Google+
Вдень 11 серпня на території Криму пропав мобільний зв'язок від компанії «Київстар»
«Київстар» вимушено відключив телефонний зв’язок у Криму / Програми на Громадському радіо

КиївстарВдень 11 серпня на території Криму пропав мобільний зв’язок від компанії «Київстар». «Київстар» вимушено тимчасово припинив надання послуг на півострові.  Крім того кримчани позбулися домашнього інтернету, що надається цією компанією. Як повідомляє прес-служба «Київстар», в головний офіс компанії в Сімферополі увірвалися озброєні люди, які стали встановлювати свою апаратуру.

«Тому «Київстар», діючи в інтересах інформаційної безпеки своїх абонентів, фізичної безпеки персоналу, і цілісності роботи мережі, змушений тимчасово припинити надання послуг зв’язку в Криму, виключаючи таким чином будь-які протиправні дії, які можуть вплинути на мережу і її безпеку. «Київстар» повідомив про це в Національну Комісію Регулювання зв’язку. Та чекає від комісії інструкцій щодо подальших дій », — повідомляють в компанії.

Нагадаємо, 5 серпня в Сімферополі у абонентів «МТС-Україна» пропав мобільний зв’язок. Замість нього спочатку в Сімферополі, а потім і в інших містах Криму підключили російського оператора мобільного зв’язку. 7 серпня було відновлено надання послуг зв’язку абонентам МТС-Україна в Криму, але в роумінгу. При цьому влада Криму запевнювала, що різких відключень зв’язку на півострові не буде.

Вікторія Єрмолаєва для Громадського радіо

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.