Слухати

Правозахисників з Кримської польової місії затримали на російському кордоні

12 вересня 2014 - 07:05
Facebook Twitter Google+
Прикордонники заявили, що Ользі Скрипник і Віссаріону Асєєву обмежений виїзд з території Російської Федерації
Правозахисників з Кримської польової місії затримали на російському кордоні  / Програми на Громадському радіо

Ольга СкрипникПравозахисниця Ольга Скрипник (громадянка України) і її чоловік Віссаріон Асєєв (громадянин Росії) в ніч з 11 на 12 вересня зняті з поїзда «Москва — Одеса» російськими прикордонниками в Брянську. Прикордонники заявили, що Ользі Скрипник і Віссаріону Асєєву обмежений виїзд з території Російської Федерації. Станом на 3:00 12 вересня їх допитував майор Сергій Філічев, — повідомляє Кримська польова місія з прав людини.

«Через декілька годин правозахисників відпустили. Протокол про затримання не складали. Зараз Ольга Скрипник та Віссаріон Асєєв знаходяться в місті Брянськ, де чекають поїзда до Києва», — йдеться в повідомленні польової місії.

Довідка КПМ: Ольга Скрипник заступник керівника «Кримської польової місії з прав людини», голова Центру громадянської просвіти «Альменда». Віссаріон Асєєв є експертом Кримської польової місії з прав людини. Останнім часом Віссаріон і Ольга постійно проживають в Києві, активно займаються темою захисту прав людини в Криму, а також захистом прав кримських переселенців на території материкової України .

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.