Слухати

Родини українських військових у Криму виселяють з домівок

26 грудня 2014 - 14:01
Facebook Twitter Google+
В Криму тиснуть на родини українських військових, які вимушено залишились на півострові. Їх виселяють з власних осель
Родини українських військових у Криму виселяють з домівок / Програми на Громадському радіо

дом 4В Криму тиснуть на родини українських військових, які вимушено залишились на півострові. Їх виселяють з власних осель. В Сімферополі в одному такому відомчому домі живуть жінки та діти українських військових, до них приходять невідомі та змушують в 10-денний термін звільнити житло. 

При цьому, людям не показують жодних документів, на яких підставах це робиться. Йти жінкам та дітям нікуди – чоловіки в Україні, іншого житла вони не мають.

«Требовали выселения. Так как наши мужья выехали служить в Украину. А мы остались семьями здесь. И требуют освобождения квартиры, я не знаю, мы прописаны,  есть документы. Мы живем легально. Все требования которые возникли мы выполнили. Мы граждане России. У меня трое детей, я  не  оставить квартиру просто так», - розповіла жінка.

«Приходят люди, не представляться, документы не показывают, хамит, напористо, не выслушивают, говорит выселяетесь. Дочери угрожают по телефону. Живем здесь 7 лет, нихотят слушать. Приходим квартира опечатана», - каже вона.

Квартири навіть намагалися опечатати, коли господарів не було вдома. Проте люди зірвали печатки та повернулися в своє житло. Жінки планують шукати пораду у юристів, бо вони мають прописку, до того ж є  громадянами Росії й вважають, що живуть у своїх квартирах на законних підставах.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.