Слухати

Влада Криму хоче відібрати будівлю Меджлису та погрожує штрафом у півмільйона рублів

17 листопада 2014 - 14:59
Facebook Twitter Google+

фонд крымСудове засідання по справі з півмільйонним штрафом до фонду «Крим» перенесено на 18 листопада.  Розгляд справи перенесли на прохання керівництва фонду. Як ми повідомляли раніше, останнім часом окупаційна влада планує відібрати приміщення у фонду «Крим», в якому, також,  розташовувався офіс  меджлісу кримськотатрського народу,  та газети «Авдет».  За вимоги кримської прокуратури, комітет з охорони пам’ятників подав позов на фонд.  До нього висунуто низку претензій. Серед яких – те, фонд розташував меджліс та газету «Авдет» в приміщенні,  яке має історичну цінність. 

Різа Шевкієв, директор благодійного фонду «Крим» вважає, що претензії до фонду нічим не обґрунтовані:

«Меджлис крымскотатарского народа не заключал со мной договор аренды и так далее. Если собирались какие -то заседания с людьми, встречи. Это проводится в рамках устава общественной организации, каковой мы и  являемся. 

С другой стороны присутствие там Мустафы Джемилева в этом здании, он был президентом фонда «Крым» и естественно, он имел там кабинет и так далее. Второе газета «Авдет – совершенно не понятно. Потому что газета «Авдет» учреждена фондом «Крым», является своей  газетой фонда «Крым». И третье: То, что мы провели ремонт, в 2004 году. Это наоборот, только улучшило, укрепило это здание от разрушения.  Объект является объектом архитектуры 52 года и в 91 году был внесен в реестр местных памятников, а потом, позже, в 2014 год в реестр охраны Украины».

Нагадаємо, приміщення по вулиці Шмідта, в центрі Сімферополя – понад двадцять років  є власністю фонду «Крим».  Умовою при продажу — було його  збереження як пам’ятки архітектури. У благодійній організації запевняють, що за цей час на підтримку будівлі в належному стані було витрачено понад  сто тисяч доларів спонсорських коштів.  У провину фонду «Крим», також ставлять  й ці ремонті роботи.   За такі адміністративні порушення, згідно з російським законодавством, передбачено штраф до півмільйона рублів

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.