Слухати

За воду Крим винен Україні більше ніж 1,7 млн. гривень

01 вересня 2014 - 21:34
Facebook Twitter Google+
Вода на півострів не постачається. Крим користується тими запасами, які були закачані ще у квітні
За воду Крим винен Україні більше ніж 1,7 млн. гривень / Програми на Громадському радіо

voda

За 2013 рік заборгованість кримчан за воду перед Україною склала 1,7 млн. грн.. Ні розрахунків, ні перемов щодо цього Крим з Україною не веде. Вода на півострів не постачається. Крим користується тими запасами, які були закачані ще у квітні. Про це Громадському радіо повідомили у  Держводагенстві України.

При цьому у квітні забір води з Північно-Кримьского каналу був несанкціонований. За даними Держводагенства, примусово була відкрита гідротехнічна споруда Роздольненського рисового каналу на території Криму.

Був здійснений забір води у об’ємі 3,8 млн. куб.м. Також на території Криму працювала насосна станція, яка забрала ще майже 1 млн.куб.води. Інша інформація щодо роботи гідротехнічних споруд на території Криму у Держводагенства України відсутня, — йдеться у відповіді на інформаційний запит Громадського радіо.

Слід наголосити, що в Криму активно поширюється інформація, що півострів вже не потребує Дніпровської води і не користується нею. Але за даними джерела Громадського радіо в одному з водоканалів Криму, брак води у водосховищах Криму вже дуже скоро дасть про себе знати.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.