Слухати

Самооборона Майдану 8 і 9 травня посилює патрулювання Києва

08 травня 2014 - 13:35 51
Facebook Twitter Google+
Сергій Подвальних, сотник 24 сотні Самооборони Майдану розповів, як організоване патрулювання в Києві і довколо нього

МайданСамооборона разом з міліцією і Нацгвардією вводять посилене патрулювання столиці. Про це Громадському радіо заявили сотники Самооборони Майдану. Сотниця 39 сотні самооборни майдану Анна Коваленко закликала у ці дні бути особливо пильними.

Сергій Подвальних, сотник 24 сотні Самооборони Майдану розповів, як зараз організоване патрулювання в Києві і довколо нього.

Анна Коваленко, сотниця 39 сотні самооборни майдану : «Доки у нас не закінчаться всі ці сепаратистські рухи на південному сході треба бути пильними. Є люди, які приїздять з російськими паспортами, массово заселяються в українські готелі з причиною не встановленою. І поки буде залишатися агресія, і такі ініціативні моменти, ми будемо на них реагувати. Це абсолютно простий засіб безпеки».

Сергій Подвальних, сотник 24 сотні Самооборони Майдану : «Блокпости стояли і до цього, деякі розібрали но зараз іх повернули назад. Самооборона посилює людей на місцевому рівні.

Люди із Самооборони в основному стоять в тих районах в яких знаходяться блокпости. Дислокація Самооборони по Києву дуже велика. І в районах міста є хлопці, які чергують і в пешому патрулі, і на машинах. Нам допомагають і Автодозор і Автомайдан. В ці дні ми просто трохи скоординували дії на центр міста».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.