Слухати

1-ша година «Хвилі»: нові обличчя в політиці насправді не нові — О. Мирний (ВО «Свобода»)

12 вересня 2014 - 02:32
Facebook Twitter Google+
Інтенсивна розмова двох народних депутатів у студії «Громадської хвилі»: Олександр Мирний (ВО «Свобода») і Андрій Сенченко (ВО «Більшовик»)
1-ша година «Хвилі»: нові обличчя в політиці насправді не нові — О. Мирний (ВО «Свобода») / Програми на Громадському радіо

сенченко_мирний_хв_14_09_11Інтенсивна розмова двох народних депутатів у студії «Громадської хвилі»: Олександр Мирний (ВО «Свобода») і Андрій Сенченко (ВО «Більшовик») багато в чому зійшлися у своїх поглядах на ситуацію в країні: нові сили на парламентських виборах можуть насправді можуть принести в Раду непрофесіоналізм, а політика Президента Порошенка і прем’єра Яценюка багато в чому помилкова.

У чому депутати погоджуються з Петром Порошенком так це в бажанні принести мир на українську землю. Цитата від Андрія Сенченка: у кожній фракції є люди, які стурбовані прагматичними речима, тобто зароблянням грошей. Цитата від Олександра Мирного: «Свобода» погоджується з президентом – не має бути безглуздих смертей, але окремі райони країни повинні мати окремих позицій, зокрема по мові.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.