Слухати

24 серпня – День України в Сієтлі. На місто чекає грандіозне свято

24 серпня 2016 - 07:10
Facebook Twitter Google+
Мер міста Сієтл оголосив 24 серпня Днем України. Про це говоримо із Валерієм Голобородьком — почесним консулом України в Сієтлі
24 серпня – День України в Сієтлі. На місто чекає грандіозне свято / Програми на Громадському радіо

Любомир Ференс: Пане Валерію, чим зумовлений такий вчинок?

Валерій Голобородько: Можливо, проголошення 24 серпня Днем України у Сієтлі стало для когось несподіванкою. Але для нас — це наслідок планомірної роботи. Працюємо з мерією Сієтла і мером особисто вже тривалий час. Проголошення Дня України є не самоціллю, а однією із сходинок нашої роботи.

Привідкрию завісу: ми працюємо над тим, щоб встановити більш тісні стосунки між Сієтлом і Львовом. Про це говориться і в заяві мера —  про підписання партнерських відносин.

Хтось може говорити про каву, хтось — про ІТ-кластери, а я хотів би почати із ставлення до людей. Я бачу, як мер Львова та мер Сієтла піклуються про мешканців своїх міст, турбуються про безхатченків, про найменш захищені верстви населення.

Любомир Ференс: Чи очікуються заходи, організовані американською стороною з нагоди Дня України у Сієтлі?

Валерій Голобородько: В мене буде зустріч із мером Сієтлу, на якій ми зробимо офіційну заяву про те, що це є День України.

27 серпня, у суботу, очікуємо грандіозного святкування — український фестиваль в місті Белвю, яке, до речі, також оголосило 24 серпня Днем України. Вони надають нам парк безкоштовно, всіляко підтримують, залучають місцеві громади для того, щоб про українців та Україну знали більше. Нас вітатимуть українські та місцеві виконавці. Буде грандіозне святкування.

Громадська хвиля

Проект реалізується у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії, співфінансованої з програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Польщі та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

Громадська хвиля

Проект реалізується у партнерстві з Фондом «Освіта для демократії».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.