Слухати

28 листопада відбудеться благодійний вечір на підтримку Сашка Бойченка

28 листопада 2015 - 08:59
Facebook Twitter Google+
Перекладач, публіцист і літературознавець Олександр Бойченко бореться із важкою недугою
Благодійний літературний вечір // https://www.facebook.com/masterklass.kiev/photos/gm.140258342999779/1233436693348760/?type=3&theater

Підтримати колегу вирішили українські письменники і музиканти, які влаштують 28 листопада благодійний літературний вечір.

Про деталі благодійного заходу розповідає письменниця, художниця і головна редактора видавництва «Чорні вівці» Христя Венгринюк.

Василь Шандро: Розкажіть детальніше про проект.

vengrynyuk_hrystya.jpg

Христя Венгринюк про деталі благодійного заходу
Христя Венгринюк про деталі благодійного заходу
http://hromadskeradio.org/

Христя Венгринюк: Ми не вперше організовуємо такий проект, вперше — у такому масштабі. Це вечір для збору коштів на лікування та реабілітацію Сашка Бойченка, який зараз перебуває у Німеччині після операції. На жаль,у нього виявили рак шлунку.

Перший такий захід ми організовували в Чернівцях і MERIDIAN CZERNOWITZ  та письменники й поети вирішили провести такий захід в Києві, або долучити більше людей. Лікування надзвичайно дороге. Ми вже зібрали 25 тис. євро, але потрібні ще кошти на подальше лікування та реабілітацію.

Василь Шандро: Де відбуватимуться читання та хто братиме в них участь?

Христя Венгринюк: Читання відбуватимуться за адресою вул. Лаврська, 16, — в «Майстер-класі». Під час благодійного вечора власні твори читатимуть: Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Тарас Прохасько, Андрій Бондар, Олександр Ірванець, Ірена Карпа, Христя Венгринюк, Дмитро Лазуткін, Гриць Семенчук, Борис і Людмила Херсонські, Ірина Цілик. Також у рамках заходу відбудеться перегляд короткометражного фільму «Хармс і Холмс» (режисерка — Лідія Стародубцева).

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.