Слухати

Без депутатів з громадського і журналістського середовищ ми б не говорили про нову якість парламенту, — Ігор Когут

18 січня 2015 - 13:12
Facebook Twitter Google+

Гості

Директор Української школи політичних студій Ігор Когут розповідає про новий проект - школи для новообраних народних депутів "Нова якість українського парламенту: Імпульс Майдану"
Без депутатів з громадського і журналістського середовищ ми б не говорили про нову якість парламенту, — Ігор Когут / Програми на Громадському радіо

image(1)Директор Української школи політичних студій Ігор Когут розповідає про новий проект - школи для новообраних народних депутів «Нова якість українського парламенту: Імпульс Майдану». Ще під час виборчої кампанії до Ігора Когута звернулися кандидати у народні депутати від різних політичних сил із проханням організувати для них спеціальний навчальний процес. «Це вперше в історії Верховної Ради, коли депутати визнали, що їм бракує знань, і попросили допомогти їх здобути,»- говорить Ігор Когут. Зараз до цього навчального проекту долучилися 30 народних депутатів із фракцій БПП, Народного фронту, Самопомочі і Батьківщини. Зокрема, екс-журналісти Мустафа Найєем, Сергій Лещенко, громадська активістка Світлана Заліщук, віце-спікерка Оксана Сироїд. «Поки ніхто не може точно спрогнозувати, чи вдасться цим депутатам змінити правила гри у парламенті, але без низ ми би й не говорили про нову якість українського парламенту,»- вважає Ігор Когут. Сподобалася розмова? — Підтримай Громадське радіо!

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.