Слухати

Без жінок і горілки: запорізькі оператори відкрили маршрут на Хортицю для чоловіків

21 серпня 2017 - 11:40
Facebook Twitter Google+
Де подорожувати влітку і не тільки без біометричного паспорта: говоримо про нові туристичні маршрути Україною
Без жінок і горілки: запорізькі оператори відкрили маршрут на Хортицю для чоловіків / Програми на Громадському радіо

Тетяна Йорж (Запоріжжя) та Христина Мартинюк (Івано-Франківськ) розповіли про нові оригінальні туристичні тури Україною. 

Про нові екскурсії у Запоріжжі телефоном розповіла менеджерка Тетяна Йорж. Зокрема, туристів у місті може привабити не лише козацький острів Хортиця, але й промисловий туризм:

«В связи с тем, что в городе появилась мощная команда туристического актива и при поддержке активной мэрии, у нас появилась возможность пригласить туристов на Запорожсталь. Еще новинка: на Запорожстали открыли сверхсвоевременный доменный цех — все управляется кнопками, все на пультах. Можно будет поучаствовать и посмотреть.

Мы будем приводить людей на Запорожсталь, там будут интерактивные действия, в которых каждый участник туристической группы примет участие; также будет Днепрогэс и вся смотровая площадка, где видно всю ее мощь».

Ще одна новинка від запорізьких туроператорів — тур «Ти козак», в який беруть лише чоловіків:

«Мы сделали этот тур намеренно и провокационно, однако он очень популярен, все обращают на него внимание. Он только для мужчин от 9 до 65 (можно и старше, если человек активен и четко знает, что здоров и выдержит нагрузки). Это полное перевоплощение и реконструкция пребывания на Запорожской Сечи, а мы знаем, что женщин на Сечь не пускали. И еще одна фишка: на Сечи еще и не пили, поэтому это тоже нельзя. Возможно, мы будем угощать людей, когда будет посвящение в казаки и обряд в конце тура. Но вообще в туре целых два дня ни спиртного, ни женщин».

Натомість, Христина Мартинюк з Івано-Франківська розповіла про суто дівочі та жіночі тури в Карпатах та Прикарпатті:

«Задумок в нас є багато, дещо дуже добре втілюється в життя, перші тури вже відбулися. Починаючи від гастрономічних турів, де дівчата та жінки можуть навчитися чи удосконалювати кулінарні вміння. Там використовуються давні оригінальні рецепти. Під час туру ми можемо навчити, показати і розказати про гастрономічні цікавинки, які в нас є на Прикарпатті».

Також пропонується дуже багато молодіжних турів, особливо, для дівчат, які разом хочуть провести дівочий вікенд у Карпатах та на Прикарпатті:

«Наприклад, є тури краси, де дівчат вчать робити зачіски, правильний макіяж, влаштовують їм прекрасну фотосесію на фоні Івано-Франківська або карпатських гір у дизайнерських сукнях», — розповідає Христина Мартинюк.

Більше про оригінальні тури слухайте в повній версії розмови в доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.