Слухати

Електронна музика і класичний спів: українська класична співачка презентує новий проект

01 березня 2018 - 08:07
Facebook Twitter Google+
Класична співачка Мар‘яна Боднар зовсім скоро у Києві презентує свій новий проект «Boxedge & Maryana Bodnar Project», де електронна музика поєднується з класичним співом

Вона закінчила Римську Консерваторію St. Cecilia, працювала у Віденській опері. Виступає у Австрії, Італії, Словаччині, Німеччині, Польщі, Швейцарії та Україні.

Ірина Соломко: Як ви на собі відчуваєте зацікавленість Україною в Європі?

Мар‘яна Боднар: Про Україну треба розповідати, треба її показувати. Культурна дипломатія у нас не надто працює, але вона існує. Та треба розширяти можливості її презентування. Говорити про це. Українці з різних напрямків: музичних, мистецьких, образотворчих мають нести це у світ. Це не так просто, але можливо.

Анастасія Багаліка: Що таке класичний спів?

Мар’яна Боднар: Це неприродній, штучно створений, тип голосу. Його конструюютьЦе інша постановка голосу.

Ірина Соломко: Наразі ви більш гастролюєте закордоном, не в Україні?

Мар’яна Боднар: Я поїхала з України ще тоді, коли не думала про спів. Їхала саме, щоб навчитися співати. Мій новий проект для європейської аудиторії, але я дуже хочу познайомити з ним і українців. Зараз ми працюємо над його презентацією в Україні. Думаю, для аудиторії не має бути кордонів. Головне створити пропозицію, а попит завжди знайдеться. Я відчуваю, що є голод у цій музиці, а місць для показу мого проекту в Києві дуже багато.

Повну версію розмови дивіться у доданому відео файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.