Слухати

«Бути золотою молоддю стає соромно», — шеф-редакторка «L`Officiel on-line»

07 вересня 2015 - 09:34
Facebook Twitter Google+
Даша Зарівна, шеф-редакторка «L`Officiel on-line», пояснює, чому вирішила ризикнути і зробити електронну версію видання «розумним глянцем»
«Бути золотою молоддю стає соромно», — шеф-редакторка «L`Officiel on-line» / Програми на Громадському радіо

«До Революції Гідності глянець розповідав про власниць бізнесу. Але в певний момент я відчула, що  наш читач виріс, він хоче читати про людей, які щось роблять, а не про тих, за якими нічого не стоїть», — каже журналістка. Даша Зарівна розповідає, що формується окремий клас — так звані «yuccies, young creative class», тобто «молодий креативний клас, який достатньо заробляє своєю інтелектуальною працею, але їм чужий «пшонка-style» і вони готові говорити і про речі не глянцеві.

«Розумний глянець» — це глянець, який не тільки розповідає про своїх персонажів, людей моди, а також про тих людей, які є культурною, інтелектуальною елітою України, які дійсно щось роблять», — розповіла вона та додає, що «спочатку ми почали руйнувати штампи з читачем, а потім ми поступово прийшли, і більш того наші рекламодавці нас підтримали».

Також гостя студії розповіла про створення нової касти в Україні.

«Мені здається, що ми зараз є свідками того, що в Україні ми бачимо зародження такої соціальної касти, як «вібстери». Сьогодні говорять, що «вібстери» — це послідовники yuccies, тобто «yuccies, young creative class», тобто «молодий креативний клас, які вирішили відкрити свій бізнес або реалізовувати креативні потреби». 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.