Слухати

Бюджет с. Бобриця пройде аудит міжнародної компанії і буде викладено на сайт громади, — активіст

18 січня 2015 - 13:10
Facebook Twitter Google+
Мешканці села Бобриця, що у 15 км від Києва, вирішили перетворити своє село буквально на казку: придумали і утілюють в життя проект "Казкове село Бобриця"
Бюджет с. Бобриця пройде аудит міжнародної компанії і буде викладено на сайт громади, — активіст / Програми на Громадському радіо

imageМешканці села Бобриця, що у 15 км від Києва, вирішили перетворити своє село буквально на казку: придумали і утілюють в життя проект «Казкове село Бобриця». Про це в ефірі Громадської хвилі розповідають громадські активісти Роман Іваненко і Тамара Сухенко. Самі вони кияни, що оселилися в котеджному містечку поблизу села, але вирішили долучитися до життя громади Бобриці, розробили план реформ, самі його профінансували і залучають корінних мешканців до творення змін. Зокрема, розбираються із ефективністю витрачання коштів сільського бюджету, переконують селян знести високі непрозорі паркани, змінюють роботу сільського клуба на тренінгових центр, оновлюють бібліотечні фонди місцевої бібліотеки, облаштовують центр села, планують завезти лебедів у місцеві ставки, разом усією громадою прибирають навколишні ліси. Більше інформації на сайті села Бобриця.  Сподобалася розмова? — Підтримай Громадське радіо! 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.