Слухати

«Це була повчальна для мене поїздка» — Андрій Куликов про поїздку в окупований Донецьк

19 вересня 2015 - 08:09
Facebook Twitter Google+
Журналіст та голова ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов розповідає, чому вирішив поїхати в окупований Донецьк
«Це була повчальна для мене поїздка» — Андрій Куликов про поїздку в окупований Донецьк / Програми на Громадському радіо

«Знімальна група «17 каналу» запросила мене до участі у телемості «Київ-Донецьк». У такому ж телемості я брав участь два тижні тому у Києві», — каже журналіст. Він зазначає, що дуже важливо для журналістів, які працюють на підконтрольній Україні території  їздити туди, а для журналістів, які працюють на непідконтрольній київській владі території, безперешкодно їздити працювати сюди. Обидві сторони зацікавлені у такому обміні.

«Це був справді журналістський  експеримент, щоб зрозуміти, через що доведеться проходити українським громадянам, які хочуть потрапити на цю сторону і не мають часу або можливості отримати перепустку», — зазначає Андрій Куликов.

Дзвінок слухача: «Вы говорите, что раны заживают. Скажите, пожалуйста, может ли зажить рана у матери, которая потеряла единственного сына?». « Не було сказано, що рани заживають, а навпаки – що потрібно робити зараз все, щоб вони зрештою загоїлись. Так, я хочу побути там більше і на підставі цього робити більш слушні висновки, ніж зараз можу зробити», — відповів Андрій Куликов.

«Зараз в Україні існує неправильне уявлення про те, що відбувається в Донецьку. І в Донецьку — про те, що відбувається в Україні», — каже він.

Він переконаний, що треба розмовляти з людьми, що живуть там, «знати, що думають вони і  пояснювати, чого хочемо ми».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.