Слухати

Це могла бути провокація проти мене, — Микола Вересень про ситуацію на «NewsONE»

06 серпня 2017 - 07:36
Facebook Twitter Google+
Говоримо про скандал на телеканалі «NewsONE»

Микола Вересень облив водою зі склянки одного з гостей програми «Люди Вересня» на телеканалі «NewsONE». Це був політолог (а за часів Януковича – податківець) Олександр Семченко. Навіщо запрошувати гостя, а під час ефіру обливати його водою зі склянки? З іншого боку, чи варто давати ефірний час тим, хто прямо заперечує агресію Росії проти України й перетворює програму на хаос? Про ситуацію поговоримо з телеведучим Миколою Вереснем.

«У нього була істерика. А оскільки я гуманіст, як відомо всім у цій країні, то я не можу терпіти, коли в людини істерика або зараз насувається невблаганний інфаркт, чи такий самий невблаганний інсульт. Я 25 разів казав: «подивіться, там сидять люди, які хочуть поставити питання, щось поговорити». Але там була істерика, а коли в людини істерика, то лікарі радять бити по обличчю, але так зробити я не міг», – сказав Микола Вересень.  

На його думку, запрошення такого гостя могло бути провокацією. Микола Вересень дізнався про те, хто буде гостями студії за 40 хвилин до ефіру:

«Все більше ознак того, що це провокація. Моя знайома подзвонила моїй дружині і сказала, що перше, що вона побачила на російському телебаченні, коли приїхала в Смоленськ – це був розбір польотів ситуації, яка виникла. Тому я думаю, що цілком можливо, що це була саме провокація, і тоді я абсолютно неправий, якщо піддався на провокацію», – сказав він.   

На разі Микола Вересень не впевнений, на кого була спрямована провокація:

«А це ми ще дізнаємось. Якщо дійсно правду написав пан Мураєв у фейсбуці, що я відсторонений, зі мною розірвали контракт, – мабуть це була провокація саме проти мене. Але зараз я вам не можу точно сказати, тому що я ще не говорив з паном Мураєвим. У нас така мода: запрошувати на роботу особисто, а звільняти через фейсбук», – сказав він.

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.