Слухати

Чому Берлін та Відень критикують останні санкції США проти Росії?

19 червня 2017 - 08:45
Facebook Twitter Google+
У Німеччині, Австрії та Франції незадоволені останнім законопроектом США, який передбачає пакет санкцій проти Російської Федерації

14 червня Сенат Сполучених Штатів Америки майже одностайно схвалив законопроект щодо розширення американських санкцій. Фахівець з міжнародних відносин Віктор Савінок розповідає, що спершу проект закону стосувався лише Ірану, але згодом до нього потрапила і Росія: «Обсяг тих порушень американських інтересів у світі, які допустила Російська Федерація є дуже суттєвий. Це, перш за все, кібератаки, і втручання у вибори у Сполучених Штатах Америки. Також серед причин називаються нелегальні постачання зброї до Сирії, перш за все, для уряду Асада, а також анексія Криму», – сказав Савінок.

Частина Європейських політиків виступили з критикою законопроекту. Зокрема, Анлела Меркель негативно налаштована щодо розширення американських санкцій, оскільки вважає такі дії підривом трансатлантичної солідарності — пояснює Віктор Савінок. Детальніше слухайте в ефірі Громадського радіо.


 

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.