Чи можна зробити українців багатими або що таке політика економічного прагматизму

18 липня 2015 - 08:31
Facebook Twitter Google+
Інститут суспільно-економічних досліджень презентував Політику економічного прагматизму – концепцію, що повинна сприяти розвиткові української економіки

Про те, що покладено у основу цієї концепції і як її утілити в життя розповідає Голова Консультативної ради Інституту суспільно-економічних досліджень (ІСЕД), колишній заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта.

«На основі цього дослідження ми намагалися подивитися як економіка розвивалася протягом 25 років. І дослідження показало, що насправді ці 25 років – це був шлях втрат, а не надбань. За потенціалом, при правильному розвитку, Україна мала б бути вже в числі найпотужніших економік Європи. Але сьогодні проблема в тому, що ми продовжуємо падати і відставати від наших сусідів» — розповідає Анатолій Максюта.

Також гість «Громадської хвилі» розповідає про те, що незалежність, яка була отримана, як подарунок долі та не правильно використана, сьогодні вимушує говорити про зовнішній борг  країни, як про дефолт.

« Сьогодні рівень реальних доходів населення – -20, торгівля впала на 25%. В чому прагматизм? Якщо людина стає багата, вона стає інвестором, донором пенсійних фондів, які дають гроші на розвиток реального сектору».

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.