Слухати

День морської піхоти в Україні відзначатимуть вперше / Програми на Громадському радіо

День морської піхоти в Україні відзначатимуть вперше

15 листопада 2015 - 08:31
Facebook Twitter Google+
16 листопада вперше в Україні відзначать День морської піхоти

Віктор Дегтярьов, учасник АТО, командир підрозділу «Купол», розповідає про важкий моральний стан, в якому 140 піхотинців 1-го батальйону української морської піхоти з Феодосії, що залишились вірними Україні, приїхали в Київ  після анексії Криму. За словами Віктора Дегтярьова, зараз створюється українська морська піхота: «Є люди-воїни. І нам важливо їх відібрати», — каже він.

Тетяна Трощинська: В якому стані зараз морська піхота України?

Віктор Дегтярьов: Сегодня украинская морская пехота только зарождается, делает первые шаги.

В свое время морскую пехоту хотели вести на разгон Майдана — было такое время, но никто не помнит. Феодосийский батальон пришел в Васильков и мы, как «Союз морской пехотинцев», встречали его и объяснили, что никогда в жизни морская пехота против своего народа не воевала.

Василь Шандро: Мусимо ознайомити слухачів із тим, що в Україні є День морської піхоти.

Віктор ДегтярьовИнициатором такого Дня, который будет отмечаться 16 ноября, стал Союз морской пехоты Украины. Впервые в независимой Украине мы отмечаем этот праздник как государственный. Единственное, о чем я сожалею — что гибнут мои товарищи – морпехи.

Празднование будет происходить в Доме офицеров в понедельник. В Парке Победы в 14:00 будут собираться ветераны морской пехоты.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.