Слухати

Друга година «Громадської хвилі» 07.08

08 серпня 2014 - 02:56
Facebook Twitter Google+
В студії - командир Харківської сотні Майдану Ігор Іванюкович та сержант добровольчого батальйону "Донбас" Євген Шевченко дискутували з приводу останніх подій на Майдані
Друга година «Громадської хвилі» 07.08 / Програми на Громадському радіо

Ігор Іванюкович Друга частина «Громадської хвилі»: Що робити з Майданом?

В студії — командир Харківської сотні Майдану Ігор Іванюкович та сержант добровольчого батальйону «Донбас» Євген Шевченко дискутували з приводу останніх подій на Майдані. Євген Шевченко, який щойно повернувся з фронту, висловився за те, що Майдан в такому стані, як він існує нині, не потрібен.

Його нинішні мешканці мають розійтись, звільнити центр Києва і допомагати країні перемогти у війні із сепаратистами за зовнішньою агресією. Натомість, Ігор Іванюкович заявив, що Майдан мусить стояти і «контролювати владу».

В другій частині - Політолог Олеся Яхно розповіла про кадрову політику Президента Порошенка. На її думку, призначення Володимира Горбуліна на посаду директора Інституту Стратегічних Досліджень, означає кризу кадрів на лаві запасних українського політикуму. Водночас, п. Яхно відзначила досвід нового директора Інституту Стратегічних досліджень та його здатність знаходити спільну мову з різними політиками.

І, хоча Путін намагається максимально послабити нашу країну, українцям потрібно робити свою справу. До того-ж, нинішній візит Генерального секретаря НАТО до України — це сигнал про підтримку Києва євро-атлантичною співдружністю. І така підтримка і допомога, найімовірніше, буде оформлена і закріплена статусом союзника на самміті НАТО у Великобританії, напочатку вересня цього року.   

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.