Слухати

Друга година «Громадської хвилі» від 24 липня: спасіння інвалідів з зони бойових дій та новини АТО

25 липня 2014 - 08:37
Facebook Twitter Google+
В студії - Наталя Скрипка. Розповідає про вивезення людей з фізичними вадами із зони бойових дій
Друга година «Громадської хвилі» від 24 липня: спасіння інвалідів з зони бойових дій та новини АТО / Програми на Громадському радіо

Дмитро ТузовДруга частина «Громадської хвилі». В студії — Наталя Скрипка. Розповідає про вивезення людей з фізичними вадами із зони бойових дій.

«Бойовики з так званої ДНР, відправляють своїх батьків-інвалідів в інші міста України і телефонують волонтерам з проханням, аби Україна потурбувалася про їхніх батьків».

При мікрофоні Наталя Соколенко і Дмитро Тузов. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні. Підтримуйте подальшу роботу радіо на Спільнокошті.


В заключній частині «Громадської хвилі», військовий експерт інституту Євро-Атлантичного співробітництва Ігор Козій розповів про хід АТО. Мова йшла про українські підрозділи, які опинились у вкрай важкому становищі на кордоні з Росією. Оскільки українських військових обстрілюють як з території Російської Федерації, так і з боку сепаратистів. «Однозначно, треба брати Донецьк та Амвросіївку, це розширить коридор і дозволить надати допомогу військам»- сказав експерт.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.