Фестиваль короткометражок «Де кіно» планує зібрати 15 тисяч учасників

31 травня 2017 - 11:20 113
Facebook Twitter Google+
Кінофестиваль короткого метру Де Кіно оголосив про прийом робіт на конкурсну програму. Про тематику цьогорічного фестивалю говоримо з організаторкою Світланою Павелецькою

Цьогоріч ми запланували зробити ще крутіше, ніж минулого року. 22-23 вересня в Києві на Троєщині (в українському Троєвуді, як ми кажемо), буде другий фестиваль Де Кіно, де ми плануємо зібрати 15 000 молодих хлопців та дівчат, які зможуть подивитися та показати своє кіно, — говорить Світлана Павелецька.

Це конкурсна програма, брати участь можуть будь-які громадяни України, які надішлють своє відео (до семи хвилин) в одну з п’яти запропонованих номінацій (фільм, знятий на мобільний телефон; вебізод – коротке відео, яке ми можемо показувати тільки в Інтернеті; драма; комедія та жахи). Прийом заявок вже розпочато і триватиме до 18 липня.

Вже можна брати участь і в квесті. Ми вирішили зробити цікаву і розважальну активність: найдовший квест в Україні, який триватиме шість місяців — вже бере участь 500 осіб. Це мікс онлайн та офлайн-активностей: іноді вам потрібно вийти на вулицю і щось зробити, іноді — знайти щось в інтернеті. Переможця буде визначено на фестивалі Де Кіно, він отримає подорож на двох до місця зйомок серіалу «Гра престолів».

Повну розмову слухайте в доданомк аудіофайлі.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.