Слухати

«Громадська хвиля» 17 березня. Частина друга

18 березня 2016 - 07:26
Facebook Twitter Google+
Яка перспектива самостійного виходу України до космосу? Хто врятує історичні будівлі Києва від руйнування на догоду багатіям?
«Громадська хвиля» 17 березня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Голова Державного космічного агентства Любомир Сабадош про «живі» і «мертві» проекти української космічної галузі, конфлікт довкола КБ «Південне», несподівану розмову з Леонідом Кучмою і співпрацю з Росією у часи війни. Які підстави казати, що мільярди, видані з бюджету на аерокосмічну галузь, не змарновані?

«Єдиний «живий» проект — реалізація космічної програми на 2017 рік. Це 5-річна програма, яку реалізують підприємства космічної галузі і не тільки. Перед нами стоїть завдання виготовити два супутники, які мають бути запущені у космос у 2018 році. На жаль, без допомоги вітчизняного ракетоносія, тому що нині не маємо власного космодрому», — каже Любомир Сабадош.

Також у студії — громадські активістки Аксиня Куріна і Марина Соловйова, учасниці руху киян проти нищення історичних будівель на догоду багатіям-забудовникам. Київська архітектура новітнього часу — це застигла політика, — вважає Аксиня Куріна. Але можливі зрушення, якщо об’єднаються небайдужі.

Слухаємо також репортаж Надії Вірної з Чернівців про небезпеку, породжену браком ліків для онкохворих дітей.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.