Слухати

«Громадська хвиля» ефір 16 вересня. Година перша

17 вересня 2015 - 08:38 28
Facebook Twitter Google+
Говоримо про захист та розслідування злочинів проти журналістів, телефонуємо кримським татарам у Херсон, а також підбиваємо підсумки року євроінтеграції

Журналісти незадоволені станом розслідування злочинів проти журналістів, поки ставлення у міністерстві внутрішніх справ та у Генпрокуратурі до цього питання не змінилося, каже медіа-юрист Олександр Тарасов: «Зараз силовики кажуть, що вони не можуть розслідувати справи журналістів, тому що у них велике навантаження і винен КПК (новий кримінальний процесуальний кодекс), тому винне чинне законодавство. У сусідній Молдові справа про злочин проти журналіста опиняється в суді за тиждень після події, а в Україні ці справи переважно просто закривають», — розповідає Тарасов.

Голова кримськотатарського культурно-спортивного центру Куреш й Херсонського міського меджлісу Ібрагім Сулейманов розповідає про відкриття кримськотатарського інтернет-радіо «Куреш» у Херсоні. Та участь громади у святкуванні дня міста у Херсоні.

В «Європейській хвилі» підбиваємо підсумки євроінтеграції за рік — 16 вересня Верховна Рада і Європарламент одночасно ратифікували Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС. Також говоримо про зміни у транспортній галузі, що очікуються згідно Угоди про Асоціацію з ЄС.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.