Слухати

«Громадська хвиля», ефір 19 вересня. Година перша: Шотландський референдум, Донбас і полон Єгора Воробйова

20 вересня 2014 - 04:36
Facebook Twitter Google+
Референдум у Шотландії не дасть поштовху дальшим відцентровим рухам у Великій Британії – Володимир Василенко, український правознавець-міжнародник, Надзвичайний і Повноважний Посол України
«Громадська хвиля», ефір 19 вересня. Година перша: Шотландський референдум, Донбас і полон Єгора Воробйова / Програми на Громадському радіо

Кирило ЛукеренкоРеферендум у Шотландії не дасть поштовху дальшим відцентровим рухам у Великій Британії – Володимир Василенко, український правознавець-міжнародник, Надзвичайний і Повноважний Посол України. У 1998-2002 пан Василенко працював українським послом у Британії. Також пан Василенко вважає: Заявивши про відставку, лідер шотландських націоналістів Алекс Салмонд вчинив як цивілізований політик. Закон про автономний статус Донбасу скерований на замороження конфлікту і недопуск України до Європи.

Олена Солодовнікова, дружина полоненого журналіста Єгора Воробйова у «Громадській хвилі»: від 6 вересня я нічого не чула від свого чоловіка. За словами Олени Солодовнікової, держава не робить нічого щоби звільнити журналістів.

Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.