Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 1 червня частина друга

02 червня 2014 - 10:57
Facebook Twitter Google+
Ігор Луценко: "Головний ворог Майдану, який був і залишився – Рінат Ахметов, «шістка» якого тоді правила Україною. Майдан стояв проти злочинного угруповання «Люкс». Його завдання не виконано"
«Громадська хвиля» ефір за 1 червня частина друга / Програми на Громадському радіо

loukerenko11

Друга година «Громадської хвилі»: Майдан і закон. Активіст Ігор Луценко: «Що далі робити з Майданом? На Майдані засилля маргінального елементу, який там завжди був. Зараз його частка стала більшою, оскільки інші групи зменшились, або повернувшись до нормального життя, або перемістившись в місце проведення АТО. Але ще лишилось кілька нормальних людей. Головний ворог Майдану, який був і залишився – Ринат Ахметов, «шістка» якого тоді правила Україною. Майдан стояв проти злочинного угруповання «Люкс». Його завдання не виконано».

В студії працюють Кирило Лукеренко та Максим Буткевич. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні.

Правник Володимир Сущенко: ця Верховна Рада повинна піти. Питання права закону і моралі під час дискусії про переобрання Верховної Ради. Новий президент Петро Порошенко не зможе діяти сам без ВР, судової влади і виконавчої влади. Є шляхи і варіанти швиденького припинення діяльності цієї Верховної Ради.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.