Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 1 вересня. Частина друга

01 вересня 2015 - 07:30
Facebook Twitter Google+
Обговорюємо небезпеки, які чигають на журналістів в зоні АТО і не тільки. У другій частині говоримо про вітчизняних політичних діячок
«Громадська хвиля» ефір за 1 вересня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Говоримо про правила безпеки журналістів, котрі виконують свої професійні обов`язки в зонах небезпеки. Які поширені помилки, до яких вдаються журналісти. До чого потрібно бути готовими, якщо потрапили в полон,або затримані на блокпосту. Чи працюють страховки, чи юридично захищеними є українську журналісти в розмові з Юкою Гавриловою, тренеркою з безпеки Незалежної медіа-профспілки.

В рамках проекту «Повага» говоримо з виконавчою директоркою Інституту масової інформації Оксаною Романюк про те, як українські медіа висвітлюють роботу вітчизняних політичних діячок.

«Багато хто з журналістів вважають, що редакційне завдання стоїть на першому місці. Також багато хто з них не знає, що на них чекає. Наприклад, журналістки можуть приходити на масові акції протесту на підборах і в красивій біжутерії, а журналісти — в «шльопках» і з голими колінками», — зауважує Юка Гаврилова. Також говоримо про проблеми страховки та захисту прав журналістів. «Безпека — це частина гігієни роботи журналістів», — каже Юка Гаврилова, яка очолює київську організацію Незалежної медіа-профспілки. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.