Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 11 серпня. Частина перша

12 серпня 2015 - 08:27
Facebook Twitter Google+
У першій частині «Громадської хвилі» говоримо про загострення ситуації біля Старогнатівки, про те, чому в Росії приділяють багато уваги подіям в Україні та про те, як виховати дітей через середовище
«Громадська хвиля» ефір за 11 серпня. Частина перша / Програми на Громадському радіо

Із гостем студії Віктором Шидлюхом, екс-заступником командувача сектора М, говоримо про загострення ситуації на лінії розмежування: «Старогнатівка знаходиться в зоні відповідальності сектору М, який повністю захищає Україну з півдня. Це невелике село, що знаходиться південніше Донецька та не є стратегічною точкою. Бойовики спробували пробити нашу 72-гу бригаду, але наштовхнулися на спротив, атаку вдалося відбити». Також говоримо про значення даного загострення на лінії розмежування та українського вогню у відповідь у контексті Мінських домовленостей.

Також говоримо із блогером Максимом Горюновим про перспективи ізоляції Росії та чому в Росії так багато уваги приділяють подіям на Україні: «До обострения духовности, величия и окончательного подъема с колен, про Украину никто ничего не знал».

Йосип Зісельс, виконавчий віце-президент Конгресу національних громад України, розповідає про Міжнародний міжнаціональний дитячий табір «Джерела толерантності» та про те, як виховувати дітей через середовище.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.