Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 12 червня частина друга

13 червня 2014 - 09:55
Facebook Twitter Google+
Голова громадського люстраційного комітету Єгор Соболев та почесна президентка Центру перспективних досліджень і екс-керівниця Академії державного управління при Президенті України Віра Нанівська
«Громадська хвиля» ефір за 12 червня частина друга / Програми на Громадському радіо

Дмитро ТузовГості студії: Голова громадського люстраційного комітету Єгор Соболев та почесна президентка Центру перспективних досліджень і екс-керівниця Академії державного управління при Президенті України Віра Нанівська.

Програму ведуть Наталка Соколенко і Дмитро Тузов. Слухайте «Громадську хвилю» наживо щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті, на хвилях УР 1, на 105 FM в Києві та на FM частотах по всій Україні. Підтримуйте подальшу роботу радіо на СпільнокоштіУ другій частині «Громадської хвилі» головна тема розмови із гостями студії Єгором Соболєвим та Вірою Нанівською - люстрація.

Єгор Соболєв — голова Люстраційного комітету — про те, як проходить і чому гальмується люстрація конкретних посадовців міністерства внутрішніх справ, прокуратури і міліції, Віра Нанівська — почесна президентка Центру перспективних досліджень і екс-керівниця Академії державного управління при Президенті України — про необхідність люстрації в Украпїні цілих відомств. Номер один у люстраційному списку Нанівської — міністерство економіки.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.