Слухати

«Громадська хвиля» ефір за 12 квітня. Частина друга

Володимир Ржавський, депутат з Краматорська, Олег Зотов, депутат із Слов'янська, Микола Козирєв, правозахисник із Луганську, про останні події у цих в містах
«Громадська хвиля» ефір за 12 квітня. Частина друга / Програми на Громадському радіо

Андрій Куликов Володимир Ржавський, місцевий депутат з Краматорську, Олег Зотов, місцевий депутат із Слов’янська, Микола Козирєв, правозахисник із Луганську, про останні події у цих в містах.

«Міськвідділ міліції захоплений, захоплено зброю. Нещодавно зброю звідти вивозили. На мітингу під час штурму було багато наших роззяв, місцевих жителів. А тих, що штурмують, було 12 осіб у формі. Саме так звані «зелені чоловічки». Станом на вечір суботи захопили також і будівлі виконкому міськради. Над ним підняли прапор Донецької республіки. Прапор там з’явився ще до штурму, коли міліція ще утримувала будівлю.

Багато городян зараз сидять вдома і стежать за подіями в основному по телевізору і радіо. На вулицю не показуються, оскільки по вулицях ходить дуже багато підхмеленої молоді. Ті, хто представляв проросійські інтереси розділилися на дві групи».

Коментує політичний експерт Олександр Солонтай. Ведуть програму Кирило Лукеренко та Ілона Довгань. Слухайте «Громадську хвилю» щодня з 21:00 по 23:00 онлайн на нашому сайті на хвилях УР 1 та на 105 FM в Києві.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.